Kdo je Hany?

Ahoj, jsem Hany.

Spolupracuji s podnikateli menšími i o trochu většími. Především s takovými, kteří vnímají své podnikání jako součást jejich životů a jich samotných. S těmi, kteří svoji práci dělají převážně srdcem a s čistým úmyslem. 

Moje srozumitelné návody vedou  jednotlivce krok za krokem k jejich ideálnímu klientovi, kterému se představí v plné parádě prostřednictvím moderních technologií jako jsou sítě, weby a grafika. 

Pokud si myslíte, že je tato oblast plná technikálií, pak máte pravdu. A pokud si myslíte, že jí nezvládnete, tak se pletete. Stejně jako já před léty. 

Moje zkušenosti v IT tenkrát byli 20ti leté.  Pracovala jsem v korporátu, ale i v rodinné společnosti. Postupně jsem se z obchodní asistentky vypracovala na obchodní manažerku VIP klientů a později i logistickou manažerku. Tato pozice mě hodně bavila. Propojování jednotlivých částí tak, aby celý kolos fungoval. To mě baví i teď . Vidím v lidech i společnostech všechna ta malá kolečka, která když se správně sesadí, tak vznikne „ORLOJ“ efektivity a týmové spolupráce.

woman, laptop, notebook-1459220.jpg

Jednoho dne ke mě přiletěla myšlenka obrovské touhy po nezávislosti a svobodné podnikání bylo jedinou možnou volbou. Od té doby na ní pracuju. Vyvíjím se osobnostně, vzdělávám se odborně a především si užívám života na plný pecky. To přeju i Vám. 

Žijte život, z kterého si nemusíte brát dovolenou.

book, diary, notes-1869969.jpg

45+

Životních sezón

heart, red, emotional-29328.jpg

24+

Hodin denně

woman, laptop, notebook-1459220.jpg

25+

Pracovních sezón

business, marketing, clients-6846907.jpg

2897+

Šťastných kliošů

Co ještě dělá multifunkční žena Hany?

Zkrátka to co jí mega baví. Co jí dává smysl a co umí využít ve svém životě na plný obrátky.

S přáním krásně prožitých dní

Co je doména popisuju v návodu JAK NA WEB. Tak se na něj mrkni TADY

Co je to hosting popisuju v návodu JAK NA WEB. Tak se na něj mrkni TADY.

Vyzkoušej Canvu na 30 dní ZDARMA  a uprav ve vteřině co aktuálně potřebuješ. Udělej si příspěvek, uprav fotku hned.